95-060 Brzeziny, ul. Południowa 12/14
mail
Skontaktu się z nami: 46 874 38 65
mail
logo

Naprawa i serwis
samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych

Serwis samochodowy EUROWARSZTAT DAMISS

Mechanika pojazdowa jest niezwykle złożonym i często skomplikowanym procesem naprawy auta dlatego warto zaufać profesjonalistom aby cieszyć się sprawnością pojazdu. W szczególności odradzamy napraw na własną ręke, które często kończą się jeszcze większa usterką.

Regularna kontrola stanu technicznego samochodu ma ogromne znaczenie dla naszego bezpieczeństwa na drodze. Należy pamiętać, że części samochodowe ulegają wyeksploatowaniu, dlatego co jakiś czas należy dokonywać napraw oraz ich wymian, aby pojazd był mechanicznie sprawny. Zaskakujący jest fakt, że wielu kierowców nie wie, w jaki sposób prawidłowo eksploatować swój pojazd, co jest przyczyną ich krótkiej żywotności. Niesprawne auto stwarza również zagrożenie dla innych uczestników ruchu oraz dla nas samych.

Wiedza, wykwalifikowanie oraz doświadczenie naszych pracowników pozwala na szybką diagnostykę oraz wykonywanie napraw gdy w naszym pojeździe wystąpi usterka lub poważne uszkodzenie. W razie potrzeby wymiany elementów na nowe często posiadamy części zamienne na miejscu zapewniając tym samym szybki i sprawny przebieg naprawy.

cv

W ramach naszej działalności prowadzimy serwis i naprawy:

Dla stałych Klientów oferujemy auto zastępcze na czas naprawy.